Rühmad

RühmÕpetajadKontakt
Jänkud Õpetaja Helen Sutt
Assistent: Mari-Liis Soome

Õpetaja-abi : Julia Rodionova
jankud@lepistiku.edu.ee
tel: 53070159
http://jankud2.blogspot.com.ee/
Kiilid Õpetaja: Liis Erliken Vinne
Assistent: Liina Soome

Õpetaja-abi: Õnne Kiigemägi
kiilid@lepistiku.edu.ee
tel: 53070366
Lepatriinud Õpetaja: Kreete Rõõm
Assistent: Lee Maipuu

Õpetaja-abi: Nelli Luidalepp
lepatriinud@lepistiku.edu.ee
tel: 53070016
http://lepatriinulasteaias.blogspot.com/
LiblikadÕpetaja: Anneli Smoljakova
Assistent: Cathy Kulpas

Õpetaja-abi: Maie Kula
liblikad@lepistiku.edu.ee
tel: 53071003
Mesikäpad Õpetaja: Anne Tänavots
Õpetaja: Inna Ormus

Õpetaja-abi: Heldin Põdra
mesikapad@lepistiku.edu.ee
tel: 53070878
http://mesikapad2.blogspot.com.ee/
Mesimummid Õpetaja: Ingrid Sagur
Õpetaja: Kairit Pällo

Õpetaja-abi: Vakantne
mesimummid@lepistiku.edu.ee
tel: 53070490
Oravad Õpetaja: Meeli Kullerkann
Piret Laanes

Õpetaja-abi: Ülle Olli
oravad@lepistiku.edu.ee
tel: 53097821
http://lepistikuoravad.blogspot.com/
Piilud Õpetaja: Alice Saal

Assistent: Heli Kruusement

Õpetaja-abi: Vakantne
piilud@lepistiku.edu.ee
tel: 53070697
Põrnikad Õpetaja: Maria Laada
Assistent: Kertu-Laura Sillaots

Õpetaja-abi: Aljona Perežogina
pornikad@lepistiku.edu.ee
tel: 53070341
HundudÕpetaja: Maris Ustav
Õpetaja: Kaire Lillepea

Õpetaja-abi: Virge Välimets
hundud@lepistiku.edu.ee
tel: 53071128
http://hundud2.blogspot.com/
Jaaniussid Õpetaja: Pirje Särg
Assistent: Küllike Liit

Õpetaja-abi: Reelika Koppel
jaaniussid@lepistiku.edu.ee
tel: 53070101
Siilipere Õpetaja: Anu Kärner
Õpetaja Liivja Mülle Paut
Õpetaja: Piret Laanes

Õpetaja-abi: Asta Salamaa
siilid@lepistiku.edu.ee
tel: 53070644
Muusika-ja LiikumisõpetajaAnneli Norma (muusikaõpetaja)
anneli.norma@lepistiku.edu.ee
Liis Lüütsep (liikumisõpetaja)
liis.luutsep@lepistiku.edu.ee
tel: 53094414