Rühmad

RühmÕpetajadKontaktBlogi
Öökullid (6-7 aastased)Maria Laada
Marelle Laever

Õpetaja abi: Aljona Perežogina
ookullid@lepistiku.edu.ee
tel: 53629380
http://www.ookullid.blogspot.com.ee/
Pääsukesed (5-6 aastased)Ingrid Sagur
Kairit Pällo

Õpetaja abi: Merily Bremet
paasukesed@lepistiku.edu.ee
tel: 54630591
Jänkud (sõimerühm)Helen Sutt
Assistent: Heldin Põdra

Õpetaja abi: Maarja Mikker
jankud@lepistiku.edu.ee
tel: 58324174
http://jankud2.blogspot.com.ee/
Kiilid (sõimerühm)Liis Erliken Vinne
Assistent: Liina Soome

Õpetaja abi: Õnne Kiigemägi
kiilid@lepistiku.edu.ee
tel: 53901178
Lepatriinud (4-5 aastased)Kreete Rõõm
Assistent: Heli Kruusement

Õpetaja abi: Nelli Luidalepp
lepatriinud@lepistiku.edu.ee
tel: 59051605
http://lepatriinulasteaias.blogspot.com/
Liblikad (5-6 aastased)Anneli Smoljakova
Assistent: Kaisa Puusta

Õpetaja abi: Ljudmilla Ogneva
liblikad@lepistiku.edu.ee
tel: 58496285
Mesikäpad (4-5 aastased)Inna Ormus
Anne Tänavots

Õpetaja abi: Küllike Liit
mesikapad@lepistiku.edu.ee
tel: 53767479
http://mesikapad2.blogspot.com.ee/
Mesimummid (3-7 aastased)Katrin Kõre
Merje Adams

Õpetaja abi: Kadi Päären
mesimummid@lepistiku.edu.ee
tel: 56775644


http://mesimummid2016.blogspot.com.ee/
Oravad (6-7 aastased)Meeli Kullerkann
Piret Laanes

Õpetaja abi: Ülle Olli
oravad@lepistiku.edu.ee
tel: 58128573
http://lepistikuoravad.blogspot.com/
Piilud (sõimerühm)Alice saal
Assistent: Helis Joosua

Õpetaja abi: Reelika Koppel
piilud@lepistiku.edu.ee
tel: 5742 1689
Põrnikad (3-4 aastased)Birgit Kaasik
Assistent: Cathy Kulpas

Õpetaja abi: Maie Kula
pornikad@lepistiku.edu.ee
tel: 53809602
Hundud (5-6 aastased)Maris Ustav
Maiu Kannel

Õpetaja abi: Külli Kruusmann
hundud@lepistiku.edu.ee
tel: 55982916
http://hundud2.blogspot.com/
Jaaniussid (3-4 aastased)Pirje Särg
Assistent: Ulvi Kaselaan

Õpetaja abi: Maire Jalak
jaaniussid@lepistiku.edu.ee
tel: 53767009
Siilipere (6-7 aastased)Anu Kärner
Regina Koll

Õpetaja abi: Asta Salamaa
siilid@lepistiku.edu.ee
tel: 55574981
Muusika-ja LiikumisõpetajaAnneli Norma (muusikaõpetaja)
Liis Lüütsep (liikumisõpetaja)
tel: 53094414